niedziela, 24 marca 2013

Kilka myśli na gorąco

Muszę się Wam do czegoś przyznać. Kiedy pomysł z blogiem o książkach miałam na razie tylko w głowie dopadały mnie obawy, że w zasadzie będę pisać sobie a muzom. Pomysł wciągnięcia blogosfery kulinarnej do książek traktowałam nieco z dystansu. Ale teraz, kiedy widzę, że są chętni zarówno do czytania, jak i pisania o sobie – cieszę się, że zagłuszyłam obawy i jednak czytelniczy powstał :)


Malwinka w komentarzu pytała, czy planuję założyć dla bloga konto na Facebooku. Zastanawiałam się nad tym, ale kiedy już takie pytanie padło od Was – nie czekałam już dłużej. Profil wygląda tak jak zrzut ekranu poniżej, a polubić bloga można w pasku po prawej.


Zaś Karola, pierwszy gość cyklu „Kulinarni czytają” zaproponowała w komentarzu, cytuję: może stwórz z boku listę oczekujących, co? będzie zapowiedź i wyczekiwanie :) zgódź się! proszę :)”. Jak ktoś prosi, to grzecznie słucham ;) I dlatego w pasku bocznym możecie się już teraz dowiedzieć, że kolejnym gościem w sobotę będzie Majana :) Już się cieszę :)

Ale zanim to nastąpi, zapraszam Was w tym tygodniu na 2 recenzje. Pierwsza pojawi się jutro o 16.00. Do przeczytania :)6 komentarzy:

 1. Jak to fajnie napisałaś! :) Podoba mi się to,że pokazujesz ,kto będzie następny w kolejce :)
  Miłego dnia Sis :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki temu, wiesz już, że to będziesz Ty ;))))

   Usuń
 2. Wydaje mi się, że blogerzy kulinarni dużo czytają. Ja mam świra na punkcie książek, ale są tacy, którzy mają jeszcze większego, i naprawdę mnie to fascynuje :) Wydaje mi się, że będziesz miała stałe grono czytelników, które będzie się powiększać z każdym dodanym postem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okazuje się, co mnie cieszy, że nie stoją tylko przy garach. Liczę, że będą inspirować i mówić o ciekawych książkach :)

   Usuń
 3. Jak patrzę na kocurka, to mi tęskno do mojego...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie wyjechałam na święta, ale kot został w domu i też już tęsknię.

   Usuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie ważny.
Dziękuję za kilka słów i zapraszam ponownie :)

Pozdrawiam
Gosia Oczko

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...